X9429YV14-2.7T1
IntersilIntersil
X9429YV14-2.7T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9429YV14-2.7T1
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP SGL 64-TAP 2.5K 14-TSSOP
Foi de date: X9429YV14-2.7T1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9429YV14-2.7T1
Număr parc X9429YV14-2.7T1 Producător Intersil
cantitate valabila 3962 pcs Fișa cu date X9429YV14-2.7T1.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 400 Rezistență (Ohms) 2.5k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de robinete 64
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 2.5k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 14-TSSOP configurație Potentiometer