X9429WV14I-2.7
IntersilIntersil
X9429WV14I-2.7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9429WV14I-2.7
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC DIGITAL POT 10K 64TP 14TSSOP
Foi de date: X9429WV14I-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9429WV14I-2.7
Număr parc X9429WV14I-2.7 Producător Intersil
cantitate valabila 6985 pcs Fișa cu date X9429WV14I-2.7.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 400 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Tube Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 64
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 14-TSSOP configurație Potentiometer