X9420WP16I-2.7
IntersilIntersil
X9420WP16I-2.7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9420WP16I-2.7
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP SGL 64-TAP 10K 16-DIP
Foi de date: X9420WP16I-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9420WP16I-2.7
Număr parc X9420WP16I-2.7 Producător Intersil
cantitate valabila 3284 pcs Fișa cu date X9420WP16I-2.7.pdf
Tensiune - Aprovizionare ±2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 16-PDIP Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 150 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Tube Pachet / Caz 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 64
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Interfață SPI Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps SPI Interface 16-PDIP configurație Potentiometer