X9410WS24I-2.7T1
Prezentarea produsului
Număr parc: X9410WS24I-2.7T1
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP DUAL 64-TAP 10K 24-SOIC
Foi de date: X9410WS24I-2.7T1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9410WS24I-2.7T1
Număr parc X9410WS24I-2.7T1 Producător Intersil
cantitate valabila 4710 pcs Fișa cu date X9410WS24I-2.7T1.pdf
Tensiune - Aprovizionare ±2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 24-SOIC Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 150 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 64
Numărul de circuite 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 5 (48 Hours)
Interfață SPI Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-SOIC configurație Potentiometer