X9409WS24Z-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9409WS24Z-2.7T1
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP QUAD 64-TAP 10K 24-SOIC
Foi de date: X9409WS24Z-2.7T1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile X9409WS24Z-2.7T1
Număr parc X9409WS24Z-2.7T1 Producător Intersil
cantitate valabila 2807 pcs Fișa cu date X9409WS24Z-2.7T1.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±30 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 24-SOIC Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 50 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de robinete 64
Numărul de circuite 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-SOIC configurație Potentiometer