X9408YV24I-2.7T2
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9408YV24I-2.7T2
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP QUAD 64-TAP 2.5K 24TSSOP
Foi de date: X9408YV24I-2.7T2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9408YV24I-2.7T2
Număr parc X9408YV24I-2.7T2 Producător Intersil
cantitate valabila 3295 pcs Fișa cu date X9408YV24I-2.7T2.pdf
Tensiune - Aprovizionare ±2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 24-TSSOP Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 150 Rezistență (Ohms) 2.5k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 64
Numărul de circuite 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 2.5k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP configurație Potentiometer