X9400YV24-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9400YV24-2.7T1
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP QUAD 64-TAP 2.5K 24TSSOP
Foi de date: X9400YV24-2.7T1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9400YV24-2.7T1
Număr parc X9400YV24-2.7T1 Producător Intersil
cantitate valabila 5552 pcs Fișa cu date X9400YV24-2.7T1.pdf
Tensiune - Aprovizionare ±2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 24-TSSOP Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 150 Rezistență (Ohms) 2.5k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de robinete 64
Numărul de circuite 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Interfață SPI Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 2.5k Ohm 4 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-TSSOP configurație Potentiometer