X9317ZS8IZ-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9317ZS8IZ-2.7
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC POT DGTL 1K OHM 8-SOIC
Foi de date: X9317ZS8IZ-2.7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile X9317ZS8IZ-2.7
Număr parc X9317ZS8IZ-2.7 Producător Intersil
Descriere IC POT DGTL 1K OHM 8-SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2896 pcs Fișa cu date X9317ZS8IZ-2.7.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 400 Rezistență (Ohms) 1k
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 100
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață Up/Down (U/D, INC, CS) Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 1k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC configurație Potentiometer