X9317WV8I-2.7T2
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9317WV8I-2.7T2
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP SGL 100TAP 10K 8-TSSOP
Foi de date: X9317WV8I-2.7T2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9317WV8I-2.7T2
Număr parc X9317WV8I-2.7T2 Producător Intersil
cantitate valabila 3079 pcs Fișa cu date X9317WV8I-2.7T2.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-TSSOP Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 400 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 100
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Interfață Up/Down (U/D, INC, CS) Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-TSSOP configurație Potentiometer