X9317TM8IZ-2.7T1
IntersilIntersil
X9317TM8IZ-2.7T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9317TM8IZ-2.7T1
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-MSOP
Foi de date: X9317TM8IZ-2.7T1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile X9317TM8IZ-2.7T1
Număr parc X9317TM8IZ-2.7T1 Producător Intersil
cantitate valabila 5183 pcs Fișa cu date X9317TM8IZ-2.7T1.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 400 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 100
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață Up/Down (U/D, INC, CS) Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP configurație Potentiometer