X9315TSZ-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9315TSZ-2.7T1
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP 32-TAP 100K 3WIRE 8-SOIC
Foi de date: X9315TSZ-2.7T1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile X9315TSZ-2.7T1
Număr parc X9315TSZ-2.7T1 Producător Intersil
cantitate valabila 40750 pcs Fișa cu date X9315TSZ-2.7T1.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 400 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de robinete 32
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață Up/Down (U/D, INC, CS) Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC configurație Potentiometer