X9261TS24IZ-2.7
Prezentarea produsului
Număr parc: X9261TS24IZ-2.7
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP DUAL 256TAP 100K 24-SOIC
Foi de date: X9261TS24IZ-2.7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile X9261TS24IZ-2.7
Număr parc X9261TS24IZ-2.7 Producător Intersil
cantitate valabila 4948 pcs Fișa cu date X9261TS24IZ-2.7.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 24-SOIC Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 300 (Max) Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tube Pachet / Caz 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 256
Numărul de circuite 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 5 (48 Hours)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață SPI Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC configurație Potentiometer