X9258US24Z-2.7
Prezentarea produsului
Număr parc: X9258US24Z-2.7
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC DGTL POT QUAD 50K 24SOIC
Foi de date: X9258US24Z-2.7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
360 pcs
  • Mesaj
Specificațiile X9258US24Z-2.7
Număr parc X9258US24Z-2.7 Producător Intersil
Descriere IC DGTL POT QUAD 50K 24SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9001 pcs Fișa cu date X9258US24Z-2.7.pdf
Tensiune - Aprovizionare ±2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 24-SOIC Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 150 Rezistență (Ohms) 50k
ambalare Tube Pachet / Caz 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de robinete 256
Numărul de circuite 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 5 (48 Hours)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-SOIC configurație Potentiometer