X9252TV24-2.7
Prezentarea produsului
Număr parc: X9252TV24-2.7
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC DCP QUAD 100K 256TAP 24-TSSOP
Foi de date: X9252TV24-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9252TV24-2.7
Număr parc X9252TV24-2.7 Producător Intersil
cantitate valabila 5268 pcs Fișa cu date X9252TV24-2.7.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 24-TSSOP Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 50 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tube Pachet / Caz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de robinete 256
Numărul de circuite 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Interfață I²C Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-TSSOP configurație Potentiometer