X9251TS24-2.7T1
Prezentarea produsului
Număr parc: X9251TS24-2.7T1
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP QUAD 256TAP 100K 24-SOIC
Foi de date: X9251TS24-2.7T1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9251TS24-2.7T1
Număr parc X9251TS24-2.7T1 Producător Intersil
cantitate valabila 6250 pcs Fișa cu date X9251TS24-2.7T1.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 24-SOIC Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 300 (Max) Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de robinete 256
Numărul de circuite 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Interfață SPI Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC configurație Potentiometer