X9250TS24I-2.7T2
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9250TS24I-2.7T2
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP QUAD 256-TAP 100K 24SOIC
Foi de date: X9250TS24I-2.7T2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9250TS24I-2.7T2
Număr parc X9250TS24I-2.7T2 Producător Intersil
cantitate valabila 3594 pcs Fișa cu date X9250TS24I-2.7T2.pdf
Tensiune - Aprovizionare ±2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 24-SOIC Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 150 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 256
Numărul de circuite 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 5 (48 Hours)
Interfață SPI Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC configurație Potentiometer