X9015US8I-2.7T2
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9015US8I-2.7T2
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP SGL 32-TAP 50K 8-SOIC
Foi de date: X9015US8I-2.7T2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9015US8I-2.7T2
Număr parc X9015US8I-2.7T2 Producător Intersil
cantitate valabila 6151 pcs Fișa cu date X9015US8I-2.7T2.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 400 Rezistență (Ohms) 50k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 32
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Tip de memorie Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Interfață Up/Down (U/D, INC, CS) Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC configurație Potentiometer