X4043S8I-2.5
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X4043S8I-2.5
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC SUPERVISOR CPU 4K EE 8-SOIC
Foi de date: X4043S8I-2.5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X4043S8I-2.5
Număr parc X4043S8I-2.5 Producător Intersil
cantitate valabila 6175 pcs Fișa cu date X4043S8I-2.5.pdf
Tensiune - prag 2.5V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Resetați timpul de expirare 100 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
producție Open Drain or Open Collector Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)