KAD5512HP-17Q72
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KAD5512HP-17Q72
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC ADC 12BIT 170MSPS SGL 72-QFN
Foi de date: KAD5512HP-17Q72.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
64 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KAD5512HP-17Q72
Număr parc KAD5512HP-17Q72 Producător Intersil
cantitate valabila 2318 pcs Fișa cu date KAD5512HP-17Q72.pdf
Tensiune - alimentare, digital 1.7 V ~ 1.9 V Tensiune - Alimentare, analog 1.7 V ~ 1.9 V
Pachetul dispozitivului furnizor 72-QFN (10x10) Serie -
Rata de eșantionare (pe secundă) 170M Tip de referință Internal
Raport - S / H: ADC 1:1 ambalare Tray
Pachet / Caz 72-VFQFN Exposed Pad Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C