KAD5510P-17Q48
IntersilIntersil
KAD5510P-17Q48 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KAD5510P-17Q48
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC ADC 10BIT CMOS 170MSPS 48QFN
Foi de date: KAD5510P-17Q48.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
70 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KAD5510P-17Q48
Număr parc KAD5510P-17Q48 Producător Intersil
cantitate valabila 3324 pcs Fișa cu date KAD5510P-17Q48.pdf
Tensiune - alimentare, digital 1.7 V ~ 1.9 V Tensiune - Alimentare, analog 1.7 V ~ 1.9 V
Pachetul dispozitivului furnizor 48-QFN (7x7) Serie -
Rata de eșantionare (pe secundă) 170M Tip de referință Internal
Raport - S / H: ADC 1:1 ambalare Tray
Pachet / Caz 48-VFQFN Exposed Pad Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C