ISL95311WIU10Z-TK
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ISL95311WIU10Z-TK
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC POT DGTL 10K OHM 10-MSOP
Foi de date: ISL95311WIU10Z-TK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ISL95311WIU10Z-TK
Număr parc ISL95311WIU10Z-TK Producător Intersil
Descriere IC POT DGTL 10K OHM 10-MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35474 pcs Fișa cu date ISL95311WIU10Z-TK.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±45 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 10-MSOP Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 70 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Alte nume ISL95311WIU10Z-TKDKR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de robinete 128 Numărul de circuite 1
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Tip de memorie Non-Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C
Caracteristici Selectable Address descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface 10-MSOP