ISL5120IHZ-T
IntersilIntersil
ISL5120IHZ-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ISL5120IHZ-T
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC SWITCH DUAL SPST SOT23-8
Foi de date: ISL5120IHZ-T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ISL5120IHZ-T
Număr parc ISL5120IHZ-T Producător Intersil
Descriere IC SWITCH DUAL SPST SOT23-8 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4167 pcs Fișa cu date ISL5120IHZ-T.pdf
Tensiune - alimentare, Single (V +) 2.7 V ~ 12 V Tensiune - alimentare, dublă (V ±) -
Timp de comutare (Ton, Toff) (Max) 35ns, 30ns Circuitul de comutare SPST - NO
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-8 Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOT-23-8
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Rezistența la starea (Max) 20 Ohm
Numărul de circuite 2 Circuit multiplexor / demultiplexor 1:1
descriere detaliata 2 Circuit IC Switch 1:1 20 Ohm SOT-23-8 Curent - Scurgeri (IS (oprit)) (Max) 100pA
crosstalk -105dB @ 1MHz Charge Injection 5pC
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) 800 mOhm Capacitatea Canalului (CS (oprit), CD (oprit)) 8pF, 8pF