ISL33002IUZ-T
IntersilIntersil
ISL33002IUZ-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ISL33002IUZ-T
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP
Foi de date: ISL33002IUZ-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ISL33002IUZ-T
Număr parc ISL33002IUZ-T Producător Intersil
cantitate valabila 107080 pcs Fișa cu date ISL33002IUZ-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.3 V ~ 5.5 V Tip Buffer, Accelerator
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Conversia semnalului -
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) producție 2-Wire Bus
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Număr de canale 2
Intrare 2-Wire Bus descriere detaliata Buffer, Accelerator 2 Channel 8-MSOP
Timp de intarziere - Rata de date (Max) -
Curent - Ofertă 3mA Capacitate - intrare 10pF