ISL12028IB27AZ-T
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ISL12028IB27AZ-T
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC
Foi de date: ISL12028IB27AZ-T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ISL12028IB27AZ-T
Număr parc ISL12028IB27AZ-T Producător Intersil
cantitate valabila 5010 pcs Fișa cu date ISL12028IB27AZ-T.pdf
Tensiune - alimentare, baterie 1.8 V ~ 5.5 V Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tip Clock/Calendar Formatul timpului HH:MM:SS (12/24 hr)
Pachetul dispozitivului furnizor 14-SOIC Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Dimensiunea memoriei -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C, 2-Wire Serial
Caracteristici Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer descriere detaliata Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Formatul datei YY-MM-DD-dd Curent - Timekeeping (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5.5V