ISL12027AIB27Z
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ISL12027AIB27Z
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
Foi de date: ISL12027AIB27Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
980 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ISL12027AIB27Z
Număr parc ISL12027AIB27Z Producător Intersil
cantitate valabila 37746 pcs Fișa cu date ISL12027AIB27Z.pdf
Tensiune - alimentare, baterie 1.8 V ~ 5.5 V Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tip Clock/Calendar Formatul timpului HH:MM:SS (12/24 hr)
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Dimensiunea memoriei -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C, 2-Wire Serial
Caracteristici Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer descriere detaliata Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Formatul datei YY-MM-DD-dd Curent - Timekeeping (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5.5V