EL5101IW-T7A
IntersilIntersil
EL5101IW-T7A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EL5101IW-T7A
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC OPAMP VFB 200MHZ SOT23-5
Foi de date: EL5101IW-T7A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EL5101IW-T7A
Număr parc EL5101IW-T7A Producător Intersil
Descriere IC OPAMP VFB 200MHZ SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5048 pcs Fișa cu date EL5101IW-T7A.pdf
Tensiune - alimentare, Single / Dual (±) 3.3 V ~ 12 V, ±1.65 V ~ 6 V Tensiune - intrare offset 1mV
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Rata de coborâre 2200 V/µs
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 Tipul de ieșire -
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - Ofertă 2.5mA Curent - ieșire / canal 100mA
Current - Bias de intrare 2µA Numărul părții de bază EL5101
Tipul amplificatorului Voltage Feedback -3db Bandwidth 200MHz