CMQ82C55AZ96
IntersilIntersil
CMQ82C55AZ96 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMQ82C55AZ96
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP
Foi de date: CMQ82C55AZ96.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMQ82C55AZ96
Număr parc CMQ82C55AZ96 Producător Intersil
Descriere IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19165 pcs Fișa cu date CMQ82C55AZ96.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-MQFP (10x10)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 44-QFP Tipul de ieșire Open Drain
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de intrări / ieșiri 24
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ieșire întreruptă No
Interfață Parallel Caracteristici -
descriere detaliata I/O Expander 24 Parallel 44-MQFP (10x10) Sursă curentă / ieșire 2.5mA