SPP35N10
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPP35N10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPP35N10
Producator / Marca: International Rectifier (Infineon Technologies)
Descrierea produsului MOSFET N-CH 100V 35A TO-220AB
Foi de date: SPP35N10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SPP35N10
Număr parc SPP35N10 Producător International Rectifier (Infineon Technologies)
Descriere MOSFET N-CH 100V 35A TO-220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5798 pcs Fișa cu date SPP35N10.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 83µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor PG-TO220-3-1
Serie SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 44 mOhm @ 26.4A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 150W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume SP000013851
SPP35N10IN
SPP35N10X
SPP35N10XTIN
SPP35N10XTIN-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1570pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 65nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V