IRU1209CS
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRU1209CS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IRU1209CS
Producator / Marca: International Rectifier (Infineon Technologies)
Descrierea produsului IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SOIC
Foi de date: IRU1209CS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IRU1209CS
Număr parc IRU1209CS Producător International Rectifier (Infineon Technologies)
Descriere IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3361 pcs Fișa cu date IRU1209CS.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.65V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.24V
Tensiune - ieșire (Max) 11.35V Tensiune - Intrare (Max) 12V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Tipul de ieșire Adjustable Configurarea ieșirii Positive
Alte nume *IRU1209CS
IRU1209-CS
IRU1209-CS-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output Adjustable 1A 8-SOIC Curent - aprovizionare (Max) 50mA
Curent - Quiescent (Iq) 3mA Curent - ieșire 1A
Caracteristici de control Enable Numărul părții de bază IRU1209CS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
IRU1260CM
IRU1260CM
Producători: International Rectifier (Infineon Technologies)
Descriere: IC CONV PENTIUM P55C TO-263-7
In stoc: 6989 pcs
Descarca: IRU1260CM.pdf
RFQ
IRU1209CSTR
IRU1209CSTR
Descriere: IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SOIC