IRFS33N15DTRLP
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRFS33N15DTRLP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IRFS33N15DTRLP
Producator / Marca: International Rectifier (Infineon Technologies)
Descrierea produsului MOSFET N-CH 150V 33A D2PAK
Foi de date: IRFS33N15DTRLP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IRFS33N15DTRLP
Număr parc IRFS33N15DTRLP Producător International Rectifier (Infineon Technologies)
Descriere MOSFET N-CH 150V 33A D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61057 pcs Fișa cu date IRFS33N15DTRLP.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor D2PAK
Serie HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 56 mOhm @ 20A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 3.8W (Ta), 170W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Alte nume SP001573500
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2020pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 150V
descriere detaliata N-Channel 150V 33A (Tc) 3.8W (Ta), 170W (Tc) Surface Mount D2PAK Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 33A (Tc)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
IRFS3806PBF
IRFS3806PBF
Producători: International Rectifier (Infineon Technologies)
Descriere: MOSFET N-CH 60V 43A D2PAK
In stoc: 128491 pcs
Descarca: IRFS3806PBF.pdf
RFQ
IRFS33N15D
IRFS33N15D
Descriere: MOSFET N-CH 150V 33A D2PAK