| Descriere | IGBT MODULE 1200V 75A | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 918 pcs | Fișa cu date | FS75R12KE3BOSA1.pdf |
| Tensiune - emițător colector (Max) | 1200V | Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic | 2.15V @ 15V, 75A |
| Pachetul dispozitivului furnizor | Module | Serie | - |
| Putere - Max | 350W | Pachet / Caz | Module |
Temperatura de Operare | 150°C (TJ) |
| Termistor NTC | Yes | Tipul de montare | Chassis Mount |
| Capacitate de intrare (Cies) @ Vce | 5.3nF @ 25V | Intrare | Standard |
| Tip IGBT | NPT | descriere detaliata | IGBT Module NPT Three Phase Inverter 1200V 105A 350W Chassis Mount Module |
| Curentul curent - colector (max) | 5mA | Curent - Colector (Ic) (Max) | 105A |