FF900R12IP4VBOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FF900R12IP4VBOSA1
Producator / Marca: International Rectifier (Infineon Technologies)
Descrierea produsului IGBT MODULE VCES 1200V 900A
Foi de date: FF900R12IP4VBOSA1.pdf
Starea stocului 194 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 194 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FF900R12IP4VBOSA1
Număr parc FF900R12IP4VBOSA1 Producător International Rectifier (Infineon Technologies)
Descriere IGBT MODULE VCES 1200V 900A Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 194 pcs Fișa cu date FF900R12IP4VBOSA1.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1200V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.05V @ 15V, 900A
Pachetul dispozitivului furnizor Module Serie PrimePack™2
Putere - Max 5100W Pachet / Caz Module
Alte nume FF900R12IP4V
FF900R12IP4V-ND
SP001156324
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C
Termistor NTC Yes Tipul de montare Chassis Mount
Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 54nF @ 25V Intrare Standard
Tip IGBT Trench Field Stop descriere detaliata IGBT Module Trench Field Stop 2 Independent 1200V 900A 5100W Chassis Mount Module
Curentul curent - colector (max) 5mA Curent - Colector (Ic) (Max) 900A