12V-DUB-PW-12M
Inspired LEDInspired LED
12V-DUB-PW-12M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12V-DUB-PW-12M
Producator / Marca: Inspired LED
Descrierea produsului LED ENG NW 4200K 1.06" PER PC
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12V-DUB-PW-12M
Număr parc 12V-DUB-PW-12M Producător Inspired LED
Descriere LED ENG NW 4200K 1.06" PER PC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35338 pcs Fișa cu date
Lungime de undă - Tensiune - înainte (Vf) (tip) 12V
Unghi de vedere 120° Tip LED Engine
Temperatură - Test - Dimensiune / Dimensiune -
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Alte nume 1647-1033-1 Lumens / Watt @ curent - test -
Suprafața emițătoare de lumină (LES) - Tipul obiectivului Flat
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 1.50mm