INND-SS56YGAG
InoluxInolux
Inolux
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: INND-SS56YGAG
Producator / Marca: Inolux
Descrierea produsului 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
Foi de date: INND-SS56YGAG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile INND-SS56YGAG
Număr parc INND-SS56YGAG Producător Inolux
cantitate valabila 129815 pcs Fișa cu date INND-SS56YGAG.pdf
Lungimea de undă - Vârful 572nm Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2V
Dimensiune / Dimensiune 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) Serie INND-SS56
Distrugerea puterii (Max) 70mW ambalare Bulk
Pachet / Caz 10-SMD, No Lead Număr de caractere 1
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Rating 3mcd
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de afișare 7-Segment
Dimensiune / Dimensiune alfa 0.56" (14.22mm) descriere detaliata Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) 10-SMD, No Lead
Test curent 20mA Common Pin Common Anode