MPX683K305D
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPX683K305D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPX683K305D
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.068UF 10% 305VAC RAD
Foi de date: MPX683K305D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
700 pcs
1400 pcs
2800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPX683K305D
Număr parc MPX683K305D Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.068UF 10% 305VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 257288 pcs Fișa cu date MPX683K305D.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 305V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Serie MPX
Evaluări X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1572-1791
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.068µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.068µF Aplicații EMI, RFI Suppression