ATB335M050
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB335M050 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATB335M050
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Foi de date: ATB335M050.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATB335M050
Număr parc ATB335M050 Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3490 pcs Fișa cu date ATB335M050.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.169" L x 0.189" W (4.30mm x 4.80mm) Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie ATB Ripple Current @ Low Frequency 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 5 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.224" (5.70mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 48.23 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 48.23 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 3.3µF