686KXM016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686KXM016M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 686KXM016M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 16V THRU HOLE
Foi de date: 686KXM016M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
80000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 686KXM016M
Număr parc 686KXM016M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 16V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4130278 pcs Fișa cu date 686KXM016M.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie KXM Ripple Current @ Low Frequency 72mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 1.25 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 3.9009 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 68µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.9009 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 68µF