684MMR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684MMR250K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 684MMR250K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: 1.684MMR250K.pdf2.684MMR250K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 684MMR250K
Număr parc 684MMR250K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 178228 pcs Fișa cu date 1.684MMR250K.pdf2.684MMR250K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm) Serie MMR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1572-1234
684MMR250K-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.68µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.68µF