657DCN2R7SZZ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
657DCN2R7SZZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 657DCN2R7SZZ
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAPACITOR 650F -20% +50% 2.7V TH
Foi de date: 657DCN2R7SZZ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
320 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 657DCN2R7SZZ
Număr parc 657DCN2R7SZZ Producător Illinois Capacitor
Descriere CAPACITOR 650F -20% +50% 2.7V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1389 pcs Fișa cu date 657DCN2R7SZZ.pdf
Tensiune - evaluat 2.7V Toleranţă -20%, +50%
terminare PC Pins Dimensiune / Dimensiune 2.362" Dia (60.00mm)
Serie DCN ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 2.362" (60.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 0.65 mOhm @ 1kHz descriere detaliata 650F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 0.65 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C
capacitanță 650F
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
657BR0503
657BR0503
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: POT 50K OHM 1W PLASTIC LINEAR
In stoc: 7188 pcs
Descarca: 657BR0503.pdf
RFQ
657H/2
657H/2
Producători: APEM Inc.
Descriere: SWITCH TOGGLE 3PDT 10A 125V
In stoc: 4152 pcs
Descarca: 657H/2.pdf
RFQ
Descriere: POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Descarca: 657BR0103.pdf
657NH/2
657NH/2
Producători: APEM Inc.