565PSB700K2R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
565PSB700K2R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 565PSB700K2R
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 5.6UF 10% 700VDC RADIAL
Foi de date: 565PSB700K2R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 565PSB700K2R
Număr parc 565PSB700K2R Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 5.6UF 10% 700VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4512 pcs Fișa cu date 565PSB700K2R.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 700V Tensiunea nominală - AC 420V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Serie PSB
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 2.067" (52.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.969" (50.00mm) Caracteristici -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.6 mOhms Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 5.6µF Film Capacitor 420V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 5.6µF