476SML025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476SML025M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 476SML025M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Foi de date: 476SML025M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 476SML025M
Număr parc 476SML025M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1353773 pcs Fișa cu date 476SML025M.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie SML Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 105mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 5.644 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5.644 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose