475RSS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
475RSS035M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 475RSS035M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 35V THRU HOLE
Foi de date: 475RSS035M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
72000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 475RSS035M
Număr parc 475RSS035M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 35V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2697892 pcs Fișa cu date 475RSS035M.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie RSS Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 42.328 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42.328 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose