474PPR162KJ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474PPR162KJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 474PPR162KJ
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 10% 1.6KVDC RAD
Foi de date: 474PPR162KJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
210 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 474PPR162KJ
Număr parc 474PPR162KJ Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.47UF 10% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18307 pcs Fișa cu date 474PPR162KJ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC 650V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.673" L x 0.866" W (42.50mm x 22.00mm) Serie PPR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 1.476" (37.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 650V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.47µF Aplicații Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber