337BPS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337BPS035M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 337BPS035M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 337BPS035M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 337BPS035M
Număr parc 337BPS035M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 359257 pcs Fișa cu date 337BPS035M.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie BPS Ripple Current @ Low Frequency 505mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 752.45mA @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 703 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 703 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 330µF Aplicații Audio