336AXZ010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336AXZ010M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 336AXZ010M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Foi de date: 336AXZ010M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 336AXZ010M
Număr parc 336AXZ010M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1401856 pcs Fișa cu date 336AXZ010M.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie AXZ Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 760 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 10.05 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10.05 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 33µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
336AVG100MGBJ
336AVG100MGBJ
Producători: Illinois Capacitor
Descriere: CAP ALUM POLY 33UF 20% 100V T/H
In stoc: 128655 pcs
Descarca: 336AVG100MGBJ.pdf
RFQ
336B
336B
Producători: Conxall / Switchcraft
Descriere: ADAPT 1/4" JACK TO RCA JACK
In stoc: 3236 pcs
Descarca: 336B.pdf
RFQ
336BPA025M
336BPA025M
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
Descarca: 336BPA025M.pdf
336A
336A
Descriere: ADAPT 1/4" JACK TO RCA PLUG
Descarca: 336A.pdf