334MABA01KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334MABA01KHS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 334MABA01KHS
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.33UF 10% 800VDC RAD
Foi de date: 334MABA01KHS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 334MABA01KHS
Număr parc 334MABA01KHS Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.33UF 10% 800VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77611 pcs Fișa cu date 334MABA01KHS.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 800V Tensiunea nominală - AC 400V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm) Serie MAB
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.33µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.33µF Aplicații Motor Run