333MSR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
333MSR400K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 333MSR400K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.03UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: 333MSR400K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 333MSR400K
Număr parc 333MSR400K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.03UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 862355 pcs Fișa cu date 333MSR400K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.256" W (13.00mm x 6.50mm) Serie MSR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 0.03µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
capacitanță 0.03µF Aplicații General Purpose