276AXZ016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 276AXZ016M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 27UF 20% 16V SMD
Foi de date: 276AXZ016M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 276AXZ016M
Număr parc 276AXZ016M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 27UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1511931 pcs Fișa cu date 276AXZ016M.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie AXZ Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 760 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.220" (5.60mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 9.824 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 27µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 9.824 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 27µF