229LBA016M2EC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
229LBA016M2EC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 229LBA016M2EC
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Foi de date: 229LBA016M2EC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1280 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 229LBA016M2EC
Număr parc 229LBA016M2EC Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65386 pcs Fișa cu date 229LBA016M2EC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LBA Ripple Current @ Low Frequency 4.13A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.1625A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 37.68 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 22000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 37.68 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 22000µF Aplicații General Purpose