228TTA080M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228TTA080M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 228TTA080M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 80V AXIAL
Foi de date: 228TTA080M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
150 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 228TTA080M
Număr parc 228TTA080M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 80V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27840 pcs Fișa cu date 228TTA080M.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia x 2.010" L (22.00mm x 51.00mm)
Serie TTA Ripple Current @ Low Frequency 2.26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.8928A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 106 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 106 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 2200µF Aplicații General Purpose